Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromonter (m/k)

Miejsce pracy: Mirków, Wrocław
Obowiązki:
  • okablowanie szef sterowniczych,
  • montaż końcowy i testowanie szaf sterowniczych oraz automatyki CNC,
  • kontrola jakości montażu.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie - technik elektryk, mechatronik,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i wykonywania pomiarów elektrycznych,
  • inicjatywa, zdolności manualne i dokładność,
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy,
  • umiejętność współpracy w grupie,
  • dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany,
  • uprawnienia SEP do 1 kV - mile widziane,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • pakiet dodatkowych benefitów,
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.