Elektromonter, elektryk-praca w delegacji, umowa,odzież i narzędzia

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy elektromontera – wyjazdy z Radomia – praca w delegacji

Wyjazdy w poniedziałek rano i powrót w piątek wieczorem.

Dostajesz umowę o pracę, zakwaterowanie, transport, odzież i narzędzia.

Dofinansujemy uprawnienia PPN 😊

Jeżeli masz:

·         Doświadczenie w pracy na liniach napowietrznych i kablowych,

·         Doświadczenie na w/w stanowisku,

·         Prawo jazdy kategorii B,

·         Umiejętność obsługi elektronarzędzi,

·         Aktualne uprawnienia SEP.

Zadzwoń, porozmawiamy o stawce.

Twoje zadania:

·         Modernizacja systemów oświetlenia ulicznego,

·         Instalacja i wymiana opraw oświetlenia drogowego,

·         Wymiana i montaż kabli oświetleniowych,

·         Montaż szaf oświetleniowych,

·         Prace na liniach napowietrznych i kablowych.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „RADOM” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie