Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne Enel-Med, dofinansowanie posiłków, transport z okolicznych miejscowości)
  • Praca w międzynarodowym środowisku nad innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej światowym liderem o ugruntowanej pozycji
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w zespole

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o profilu elektromechanik/ mechanik/ elektryk/ automatyk
  • Min. 2 lata doświadczenia w zawodzie jako elektromechanik/ mechanik/ elektryk
  • Praktyczna znajomość technologii napraw maszyn i urządzeń
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Uprawnienie SEP do 1 kV
  • Podstawowa znajomość napędów i serwonapędów
  • Znajomość diagnozowania i programowania sterowników SIEMENS, OMRON - będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość GMP
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja na realizację celów

Zadania:

  • Zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym i mechanicznym na wszystkich wydziałach produkcyjnych
  • Dokonywanie pomiarów, przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie okresowych konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń
  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji
  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/ mechanicznych maszyn
  • Obsługa programu CMMS oraz przetwarzanie przypisanych zgłoszeń poprzez prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań
  • Generowanie zapotrzebowań zakupowych na części zamienne

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji