Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla naszego Klienta poszukujemy najlepszych Kandydatów, na stanowisko Elektromechanika.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne usuwanie awarii i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie prac zleconych przez przełożonych w ramach posiadanych kwalifikacji
  • Wykonywanie czynności łączeniowych w rozdzielniach średniego i niskiego napięcia
  • Regeneracja, konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń
  • Analiza danych diagnostycznych
  • Znajdowanie technicznych rozwiązań dla problemów występujących w utrzymaniu ruchu
  • Praca przy urządzeniach wysokotemperaturowych i elementach wijących, praca na wysokości

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu
  • Uprawnienia elektryczne SEP eksploatacyjne, min 1KV (mile widziane do 15 KV)
  • Znajomość budowy maszyn, pras hydraulicznych
  • Samodzielność, dobra organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Stabilny system wynagradzania.
  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjny program szkoleń i kursów.
  • Szeroki pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów „pod gruszą” oraz karty
    Multisport itp.).
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w najwyższych standardach środowiska produkcyjnego.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji