Elektromechanik maszyn produkcyjnych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legionowo, mazowieckie

Miejsce pracy: Legionowo

Miejsce pracy: Michałów-Reginów

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio u klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie miesięczne i kwartalne
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, karta MultiSport
  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca w systemie 4-brygadowym

Wymagania:
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Uprawnienia SEP (minimum 1 kV)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność posługiwania się rządzeniami pomiarowymi
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze elektryki/ elektroniki/ automatyki

Zadania:
  • Obsługa i naprawa instalacji elektrycznej
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Montaż nowych instalacji siłowych, oświetleniowych i sterowniczych
  • Prace remontowo-konserwacyjne instalacji elektrycznych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials