Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromechanik (m/k)

Miejsce pracy: Legnica, Złotoryja

Obowiązki:
- wykonywanie planowych przeglądów,
- przeprowadzanie napraw urządzeń,
- współudział w konserwacji maszyn i urządzeń technicznych,
- współudział w usuwaniu awarii parku maszynowego,
- nadzór nad magazynem części zamiennych,
- eksploatacja i konserwacja urządzeń i instalacji energetycznych zakładu zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
- raportowanie o przeprowadzonych pracach.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dyspozycyjność do pracy,
- uprawnienia SEP 1 kV E1,
- umiejętność obsługi sprężarek,
- umiejętność obsługi urządzeń wentylacyjnych,
- umiejętność obsługi urządzeń grzewczych i gazowych E2 i E3.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju,
- pracę w stabilnej firmie,
- wynagrodzenie podstawowe wraz z premią.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy