Elektromechanik /Elektromonter/ Instalator

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Stara Iwiczna, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa Most Wanted! wspiera pracodawców od 1998 r. Jesteśmy liderem w zakresie rekrutacji personelu, outsourcingu, doradztwie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz organizatorem czołowych na polskim rynku wydarzeń branży HR takich jak Kongres Prawa Pracy i HR na Szpilkach. Działamy na terenie całej Polski, mamy też klientów zagranicznych, np. z Niemiec, Belgii, Francji, Kanady i USA. Jako nieliczni w swojej branży możemy pochwalić się wdrożonym w 2016 r. Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. numer Agencji Zatrudnienia: 10683.

Dla naszego Klienta, firmy z branży mechanicznej, poszukujemy Kandydata na w/w stanowisko.

Miejsce pracy: Stara Iwiczna (cała Polska w zależności od miejsca instalacji)

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad przeprowadzanymi instalacjami maszyn w lokalizacji klienta;
  • zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym i mechanicznym;
  • ustawienie urządzeń;
  • zarządzanie pracą mechaników, hydraulików,
  • możliwość awansu na stanowisko Brygadzisty.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowiskach takich jak: elektromechanik, elektromonter, elektryk, automatyk, pracownik utrzymania ruchu;
  • w firmach produkcyjnych oraz pokrewnych;
  • uprawnienia SEP do 1,5 kV (możliwość pomocy klienta w wyrobieniu tego typu uprawnień);
  • znajomość instalacji elektrycznych, podstaw automatyki i pneumatyki;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunków technicznych;
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi.
  • umiejętność tzw. „złotej rączki”;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski (3-5 dni w tygodniu lub
  • kilkanaście dni – możliwość elastycznego ustalenia dni wolnych i pracujących);
  • dostępność do zbiórki na delegację z okolic Piaseczna;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o mowę o pracę,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Pakiet ciekawych szkoleń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • samochód służbowy do dyspozycji
  • telefon służbowy, laptop
  • podczas delegacji zapewnienie posiłków + ustawowa dieta.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji