ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektromechanik DUR

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Milanówek, Żabia Wola

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektryka, mechatronika, elektromechanika)
  • Znajomość zagadnień z zakresu: mechaniki, elektryki, automatyki
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Uprawnienia elektryczne SEP

Zadania:

  • Zapobieganie awariom - działania prewencyjne
  • Usuwanie bieżących awarii produkcyjnych
  • Modernizacja, kontrola i konserwacja maszyn i urządzeń
  • Utrzymanie ciągłości planu produkcyjnego
  • Raportowanie przeprowadzonych napraw

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy