Elektromechanik do przyuczenia

Gniezno, wielkopolskie

Asistnet Work Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wymagania

  • książeczka sanepidu - warunek konieczny

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku elektromechanika

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia od 3400 do 4000 zł brutto miesięcznie

  • pracę w systemie 3 zmianowym

  • jeśli się sprawdzisz, firma zatrudni Cię bezpośrednio u Ciebie

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacji pracowników na... stanowiska związane z obsługą Klienta, produkcyjne, techniczne, magazynierów oraz personelu biurowego, oraz w rekrutacjach międzynarodowych.
Obecnie zatrudniamy ponad 3000 Pracowników Tymczasowych dla ponad 200 Klientów.
Jesteśmy firmą ogólnopolską, posiadającą 18 biur regionalnych i 40 biur pomocniczych.
Działamy na rynku od 1991 r. w tym ponad trzy lata w branży pracy tymczasowej,
Asistnet Work Group jest częścią Grupy Solid zatrudniającej ponad 35 000 Pracowników każdego dnia i świadczącej usługi dla ponad 6100 Klientów instytucjonalnych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji