Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Electrical Engineer

Miejsce pracy: Kraków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie Senior Managera Global Engineering i Lidera (Liderów) Zespołu Inżynierów w tworzeniu standardowego modelu projektowego, który można wdrożyć, oraz jakości produktów do szczegółowego projektowania instalacji wybranych rozwiązań
  • Wsparcie wszystkich zespołów podczas oceny lokalizacji, planowania sieci, zaopatrzenia, instalacji, budowy i uruchomienia/uruchomienia
  • Wsparcie procesów zarządzania ryzykiem w każdym regionie
  • Wesparcie wdrożenia procesów zarządzania wydajnością inżynieryjną i raportowaniu technicznemu postępów w realizacji celów długoterminowych
  • Wsparcie kluczowych procesow zarządzania inżynierią, aby utrzymać wdrożenie w wydajny i bezpieczny sposób
  • Utrzymywanie bliskich relacji roboczych z każdym z regionalnych zespołów wdrożeniowych i zapewnianie im pomyślnej realizacji celów regionalnych
  • Wsparcie identyfikacji kluczowych rozwiązań technologicznych EVSE w celu optymalnej realizacji projektów zgodnie z zasadami etyki i zgodności BP
  • Przewidywanie przyszłych standardów i technologii, aby zoptymalizować czas i materiały, treść wszelkich projektów
  • Wsparcie ciągłego doskonalenia praktyk i procesów technicznych
  • Przestrzeganie zasad S&OR oraz wspieranie / doradzanie S&OR w zakresie konkretnych przewidywanych ruchów lub trendów
  • Przyczynianie się do sukcesu każdego projektu i wspieranie Kierowników Projektów, aby pomóc im w realizacji projektu na czas i w ramach budżetu
  • Powiadamianie kierowników projektów i starszego menedżera Global Engineering o wszelkich zidentyfikowanych ryzykach w ramach jego odpowiedzialności.
  • Wyciąganie wniosków z prac inżynieryjnych i instalacyjnych oraz zapewnij ciągłe doskonalenie podczas naszych wdrożeń pojazdów elektrycznych
  • Wsparcie interakcji lub branie udziału w negocjacjach z DNO/DSO i OSP.

CZEGO OCZEKUJEMY?

Niezbędne doświadczenie:

  • Dużego doświadczenia w realizacji projektów lub we wspieraniu kompleksowego zarządzania projektami obejmującymi rozwiązania sprzętowe w świecie infrastruktury EV
  • Zrozumienia standardów i protokołów branżowych
  • Zrozumienia ograniczeń dostępu do sieci i połączeń LV / MV / HV.
  • Biegłości we władaniu językiem angielskim i polskim
Pożądane doświadczenie:
  • Wdrożenia techniczne i inżynieryjne w dziedzinie pojazdów elektrycznych
  • Zrozumienia koncepcji mikrosieci i inteligentnej sieci oraz ogólnego projektu.
  • Zarządzania projektami podobnych projektów zasilania i sprzętu
  • 5-10 lat doświadczenia w  projektach inżynieryjnych na dużą skalę
  • Szerokiego doświadczenia zawodowego w zakresie inżynierii i zarządzania projektami.
  • Solidnej znajomości technologii ładowania pojazdów elektrycznych oraz dogłębne zrozumienie działania i struktur sieci ładowania oraz sposobu ich integracji.
  • Bezpośredniego doświadczenia w zakresie standardów branżowych w przestrzeni EV.
  • Zwinnego zarządzania projektami.
  • Dyplim inżyniera lub równoważnego (rozważana będzie praca w kierunku zbliżającego się zastosowania)
  • Biegle włada językiem niemieckim, polskim, angielskim

CO OFERUJEMY?

  • Bogaty pakiet wynagrodzeń, składający się z płacy zasadniczej oraz premii, nagród uznaniowych oraz szerokiego wachlarza benefitów.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki wachlarz szkoleń i kursów
  • Pracę w globalnej korporacji

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.