Ekspert ds. Rozwoju Systemów

Alior Bank S.A.

Kraków, małopolskie

Nasze wymagania:

  • posiadasz doświadczenie w pracy projektowej i/lub związanej z wdrażaniem procesów/ aplikacji,
  • brałaś/eś udział w projektach z obszaru Internetu i aplikacji mobilnych (niekoniecznie z sektora bankowego),
  • potrafisz sprawnie komunikować się w środowisku biznesowym oraz IT,
  • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • jesteś samodzielna/y i dokładna/y w realizacji przydzielonych zadań,

Twój zakres obowiązków:

  • rozwijanie systemu bankowości internetowej i mobilnej oraz udział/koordynacja innych projektów rozwojowych na styku biznesu i IT
  • projektowanie funkcjonalności oraz udział w opracowywaniu wizualizacji systemu,
  • koordynacja wdrożeń,
  • udział i koordynacja testów akceptacyjnych wdrażanych rozwiązań,
  • współpraca z dostawcami rozwiązań internetowych i mobilnych oraz wewnętrznymi jednostkami Banku,
  • przygotowywanie analiz biznesowych, porównań, szeroko rozumianego „researchu” z dziedziny bankowości internetowej i mobilnej oraz innych systemów wspierających inwestycje.

To oferujemy:

  • możliwość realnego wpływu na rozwój jednego z najbardziej rozpoznawalnych Biur Maklerskich w Polsce,
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.),
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.