Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Przygotowywanie zaawansowanych analiz dot. akwizycji, portfela oraz atrycji produktów i
• Przygotowywanie analiz portfela Klientów indywidualnych
• Analiza wpływu zmian cennikowych na wynik finansowy
• Monitorowanie wyników akcji promocyjnych oraz sprzedażowych
• Analiza opłacalności nowych produktów i usług
• Analizowanie dochodowości produktów oraz segmentów Klientów
• Przedstawianie wniosków, rekomendacji i kierunków rozwoju wspierających decyzje biznesowe
• Współpraca przy tworzeniu planów budżetowych w zakresie produktów bankowych

Wymagania:

• Min. 4-letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze analiz i/lub przetwarzania danych
• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Matematyka, Informatyka, Ekonometria, Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne lub pokrewne
• Biegła znajomość SQL oraz umiejętność pracy z bazami danych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Wysokie umiejętności analityczne
• Nastawienie biznesowe
• Dodatkowym atutem będzie znajomość produktów i usług bankowych

Oferujemy:

• Odpowiedzialne stanowisko pracy w Departamencie Marketingu Bankowości Detalicznej
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy

Wymagania

Nr ref.infopraca/DMD/WAK

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję... zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Analityka , Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Programowanie / Analizy