Ekspedient/ka- praca na stałe

FallWork Sp. z o.o.

Płock, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Płock

Miejsce zlecenia: Płock

Zadania które będą należeć do Ciebie:
- profesjonalna obsługa klienta
- obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych

Z naszej strony zapewniamy:
- stabilne zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
-wynagrodzenie na czas
-wyplata TYGODNIOWA lub miesięczna
-dodatki pieniężne w grudniu
-pracę w miłym zespole
-godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb
-zatrudnienie bez wychodzenia z domu
-wdrożenie i wsparcie ze strony Koordynatora

Oczekujemy od Ciebie:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (także w sobotę i niedziele handlowe)
- łatwość nawiązywania kontaktów
- umiejętność pracy w zespole
- otwartości na kontakt z Klientem
- zaangażowania

Telefon lub sms PRACA PŁOCK 884 007 203

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231