DYSPOZYTOR/ KA, PRACA BIUROWA

HUAPOL Telekom Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

HUAPOL jest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

DYSPOZYTOR/ KA – PRACA BIUROWA

nr ref.: D 12/21

Miejsce pracy: Łódź, Toruń

Opis stanowiska:

  • nadzór nad pracą techników
  • przyjmowanie za pomocą aplikacji informatycznej zleceń od Klienta
  • przydzielanie i przekazywanie zleceń do realizacji pracownikom technicznym
  • monitorowanie statusu realizacji zleceń oraz wskaźników ich wykonania
  • weryfikacja poprawności i kompletności przekazywanych danych dotyczących realizacji zleceń
  • terminowe i prawidłowe odpisywanie (zamykanie) zleceń w aplikacji informatycznej
  • odpowiadanie na reklamacje, monity, interwencje

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wymagającej długotrwałej koncentracji,
  • rzetelność, zaangażowanie w powierzone obowiązki i silna motywacja do pracy,
  • dyspozycyjność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku np. call center, obsługa klienta przy użyciu aplikacji informatycznej
  • praca na systemach informatycznych

Oferujemy:

  • szkolenie stanowiskowe – od niego rozpoczynamy współpracę, bo chcemy nauczyć Cię pracy na systemie informatycznym, wiedzy technologicznej i języka branżowego, prowadzenia zleceń od A do Z, przeprowadzania rozmów z serwisantami i wszystkiego co niezbędne by wzorowo realizować zadania
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę – u nas nie wpadniesz w rutynę
  • dogodne dla kandydata formy współpracy
  • wsparcie doświadczonych członków zespołu na każdym etapie realizowania zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenie odbywa się od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 16.00, po szkoleniu układany grafik na miesiąc w równoważonym systemie pracy

Prezentacja firmy

HUAPOL Specjalizuje się w budowie farm fotowoltaicznych oraz mniejszych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta