DYSPOZYTOR/ KA, PRACA BIUROWA

HUAPOL Telekom Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Opis zadań:

  • nadzór nad pracą techników
  • przyjmowanie za pomocą aplikacji informatycznej zleceń od Klienta,
  • przydzielanie i przekazywanie zleceń do realizacji pracownikom technicznym,
  • monitorowanie statusu realizacji zleceń oraz wskaźników ich wykonania,
  • weryfikacja poprawności i kompletności przekazywanych danych nt. realizacji zleceń,
  • terminowe i prawidłowe odpisywanie (zamykanie) zleceń w aplikacji informatycznej,
  • odpowiadanie na reklamacje, monity, interwencje.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • rzetelność, zaangażowanie w powierzone obowiązki i silna motywacja do pracy,
  • dyspozycyjność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość branży telekomunikacyjnej
  • zdolność kierowania zespołem
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (call center, obsługa klienta przy użyciu aplikacji informatycznej).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji
  • dobre warunki pracy i wynagrodzenia,
  • szkolenie stanowiskowe i pomoc doświadczonych członków zespołu na każdym etapie realizowania zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

HUAPOL Specjalizuje się w budowie farm fotowoltaicznych oraz mniejszych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta