Dyrektor Zespołu Kontraktów (Mosty Stalowe)

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na stanowisku Dyrektora Zespołu Kontraktów będzie odpowiedzialna m.in. za monitorowanie i bieżące zarządzanie projektami, a także przygotowanie budżetów budowy, ich zatwierdzenie w spółce i nadzór nad realizacją.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest Generalny Wykonawca realizujący projekty na terenie całego kraju.

Opis stanowiska

  • Monitorowanie i bieżące zarządzanie projektem
  • Przygotowanie budżetów budowy, ich zatwierdzenie w spółce i nadzór nad realizacją
  • Kontrola techniczna, organizacyjna i finansowa realizowanych projektów
  • Tworzenie budżetów i harmonogramów
  • Monitorowanie projektów pod kątem zachowania terminów i zgodności z budżetem
  • Wyszukiwanie i wybór podwykonawców, dostawców
  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami i dostawcami
  • Reprezentowanie spółki przed Inwestorem i przedstawicielami administracji państwowej
  • Zarządzanie zespołem
  • Budowanie zespołu i jednoczenie jego członków wokół realizacji wspólnych celów, udzielanie merytorycznego i organizacyjnego wsparcia

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - magister budownictwa
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Język angielski / niemiecki na poziomie dobrym
  • Orientacja na wynik
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji
  • Zgrany zespół i dobra atmosfera pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page