Hotele Korona Sp. z o.o.
Hotele Korona poszukują osoby na stanowisko:

Dyrektor Zarządzający

Miejsce pracy: Falenty Nowe, Pruszków

Opis stanowiska:

  • Bieżące zarządzanie placówką medyczną
  • Rozwój zakresu i jakości świadczonych usług
  • Wdrożenie, utrzymanie i doskonalenie wysokich standardów pracy placówki
  • Definiowanie, rozwijanie i realizowanie strategii rynkowej firmy
  • Dbanie o optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów i rozwój działalności
  • Kontraktowanie usług medycznych z podwykonawcami zewnętrznymi
  • Raportowanie wyników pracy do zarządu spółki
  • Planowanie i realizacja budżetu
  • Budowanie pozytywnego wizerunku placówki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w branży medycznej i w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość rynku usług medycznych
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu
  • Doskonała organizacja pracy i zaangażowanie
  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych,
  • Wysoka kultura osobista, etyka
  • Kreatywność, otwartość na nowe projekty, inicjatywa, pasja w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność programu Excel, CRM,Office, programów medycznych

Oferujemy:

  • Pracę w nowym obiekcie i uczestnictwo w ciekawym, unikatowym projekcie
  • Stabilne warunki pracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.