DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY (DO SPRAW ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI)

LEX-TRANS GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0908

Obowiązki:

Budowanie kultury organizacyjnej,
Zwiększanie efektywności oraz wydajności procesów w organizacji,
Zarządzanie budżetem wydatków operacyjnych oraz redukcja kosztów,
Usprawnienie procesów sprzedażowych, Budowanie oraz usprawnianie procesów operacyjnych
Aktywna współpraca z zarządem pod kątem budowania strategii przedsiębiorstwa oraz planów rozwojowych,
Planowanie i monitorowanie poziomu zatrudnienia,
Koordynowanie procesu wewnętrznej komunikacji,
Prowadzenie procesów rekrutacji,
Rozwój pracowników, w tym prowadzenie szkoleń,
Analiza trendów rynkowych.

Praca na cały etat luba na 1/2 etatu (stacjonarnie lub hybrydowo)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane MBA),Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu, mile widziane prowadzenie własnej firmy,Dobra znajomość obszaru logistyki,Myślenie strategiczne, a także doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii HR (umiejętność działania zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym z dużą dbałością o szczegóły),Silne umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i współpracy,Dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów,Aktualna wiedza na temat lokalnego i globalnego rynku HR, z naciskiem na najnowsze trendy i możliwości zastosowania we wspieraniu rozwoju biznesu i dobrostanu pracowników,Orientacja na cele biznesowe firmy, w tym umiejętność zbadania, rozpoznania i zarekomendowania rozwiązań dla biznesu,Gotowość do podróży służbowych,Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy,Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel, Access, PowerPoint.

Miejsce pracy: GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA 38 lok 607, 15-113 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 5

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy