Dyrektor Sprawozdawczości Finansowej

Devire

Warsaw, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warsaw

Dla naszego Klienta,  instytucji finansowej której głównym biznesem jest windykacja, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Dyrektora Sprawozdawczości Finansowej.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad sporządzaniem skonsolidowanych sprawozdań finansowych Spółki przygotowanych zgodnie z MSR/MSSF
  • Nadzór nad polityką rachunkowości Spółki oraz Grupy Kapitałowej zgodnie z ustawą rachunkowości
  • Kontrola prawidłowości ujmowania w księdze rachunkowej zdarzeń gospodarczych
  • Przygotowywanie kwartalnych pakietów konsolidacyjnych
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
  • Przygotowywanie materiałów na potrzeby audytu oraz współraca w audytorami
  • Kontaktowanie się i współraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • Wsparcie mertytorzyczne podległego zespołu
  • Współpraca z innymi Departamentami

Wymagania:

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Managera Zespołu Sprawozdawczości Finansowej lub Głównej Księgowej
  • Znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów z zakresu prawa podatkowego i międzynarodowych standardów rachunkowości MSR/MSSF oraz umiejętność ich prawidłowego intepretowania i stosowania
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność i sumienność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Praca pełna wyzwań i możliwości realizacji swoich ambicji zawodowych
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę
  • Samochód służbowy
  • Atrakcyjne premie kwartalne

Devire Devire Devire Devire