Dyrektor Sieci Sklepów (food)

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta firmy z branży Retail, posiadającej sieć sklepów spożywczych poszukujemy osoby:

Dyrektor Sieci Sklepów (food)Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • zarządzanie siecią sprzedaży w podległych regionach
  • realizacja założonej strategii firmy
  • odpowiedzialność za dział zakupów oraz działy operacyjne
  • realizacja planów sprzedażowych
  • odpowiedzialność za rentowność sklepów
  • budowanie zespołów
  • odpowiedzialność za otwarcia nowych sklepów

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Dyrektora regionu lub Regionalnego Kierownika
  • doświadczenie w branży spożywczej (Reatail)
  • umiejętności analityczne
  • umiejętność zarządzania rozproszonymi siłami sprzedaży
  • gotowość do relokacji lub częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pakiet relokacyjny
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.