Opis stanowiska pracy

GOLDFOAM zatrudni „DYREKTORA  PRODUKCJI”

lokalizacja: Wiktorów k/ Zaborowa, gm. Leszno

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, technologia i przetwórstwo tworzyw sztucznych w ekstruzji)
  • doświadczenie w zarządzaniu jakością i produkcją
  • znajomość technologii procesów produkcji folii bąbelkowej, pianki polietylenowej, styropianów
  • znajomość recyklingu tworzyw sztucznych
  • znajomość badań i kontroli jakości materiałów i wyrobów z tworzyw sztucznych
  • pożądana znajomość języków obcych, w szczególności angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad bieżącą produkcją i załogą
  • opracowywanie wydziałowych planów produkcji w porozumieniu z przedstawicielami innych działów
  • zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
  • szkolenie pracowników na stanowiskach pracy
  • wdrażania nowoczesnych technologii oraz pracy z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn i urządzeń peryferyjnych
  • zapewnienie prawidłowych warunków BHP
  • zarządzanie kontrolą jakości
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji
  • wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • optymalizacja kosztów produkcji
  • monitorowanie rynku (przyglądanie się nowościom, konkurencji)

Zgłoszenia prosimy kierować za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

GOLDFOAM Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Top management