Dyrektor Produkcji - branża kosmetyczna

Michael Page

Mazowieckie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, firmy z branży kosmetycznej, w związku z rozwojem organizacji oraz nowymi inwestycjami poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko Dyrektor Produkcji. Jest to nowotworzone stanowisko z zakresem odpowiedzialności za obszar produkcji, inwestycji oraz utrzymania ruchu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży kosmetycznej zlokalizowana w woj. mazowieckim.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych
  • Nadzór nad tworzeniem i egzekwowaniem budżetów
  • Wdrażanie nowoczesnych systemów zarządzania produkcją
  • Organizacja pracy i rozwijanie kompetencji podległego zespołu
  • Realizacja celów pod względem wolumenu produkcji, kosztów i czasu strategię
  • Wdrożenie i rozwój jednolitej filozofii Lean Manufacturing we wszystkich zakładach w grupie
  • Uczestnictwo w tworzeniu i odpowiedzialność za wykonanie planów finansowych i strategicznych
  • Nadzór nad kosztami oraz efektywnością produkcji, wdrożenie oraz monitoring wskaźników efektywności KPI
  • Raportowanie wyników operacyjnych do Zarządu

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne

  • Kilkuletnie, poparte sukcesami doświadczenie menadżerskie

  • Preferowane doświadczenie w przemyśle kosmetycznym lub spożywczym

  • Poparte sukcesami doświadczenie w zakresie wzrostu produktywności

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne podejście do rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobra praktyczna i teoretyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing

  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i reagowania na zmiany rynkowe

Oferujemy

  • Stabilna perspektywa zatrudnienia w nowoczesnej organizacji
  • Samochód służbowy, system premiowy oraz pakiet benefitów dodatkowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page