Dyrektor Placówki - Kraków

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Ośrodka.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma posiadająca sieć placówek medycznych- fizjoterapia, rehabilitacja, opieka długoterminowa, pomoc ambulatoryjna, oddziały demencyjne.

Opis stanowiska

  • Bieżącezarządzanie Ośrodkiem zgodnie z polityką i wartościami firmy,
  • Pełnaodpowiedzialność za funkcjonowanie Ośrodka,
  • Wdrażaniestrategii biznesowych i projektów firmy,
  • Zarządzaniei organizacja pracy personelu ośrodka,
  • Reprezentowaniefirmy oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku ośrodka na rynku,
  • Bycieambasadorem firmy dla swoich pacjentów, instytucji i pracowników, tak aby zagwarantować optymalne realizowanie budżetu i rozpoznawalność marki,
  • Regularnykontakt z pacjentami oraz ich opiekunami,
  • Współpracaz partnerami zewnętrznymi (fundacje, dostawcy, usługodawcy),
  • Poszukiwanierozwiązań zwiększających efektywność działania ośrodka i sieci,
  • Tworzenieprocedur poprawiających jakość świadczonych usług oraz opieki,
  • Zarządzaniewynikiem operacyjnym i budżetami, zgodnie z celami ekonomicznymi,
  • Udziałw planowaniu i realizacji budżetu dla ośrodka i sieci,
  • Bieżąceraportowanie i ścisła współpraca z Dyrektorem Operacyjnym oraz Dyrektorem Finansowym,
  • Śledzeniezmian w przepisach dotyczących prowadzenia placówki medycznej,
  • Udziałw rozwoju firmy na rynku polskim, m. in. otwieranie nowych placówek, jako misja dodatkowa.

Profil kandydata

  • Wykształceniewyższe, mile widziane uzupełnienie studiami podyplomowymi,
  • Biegła znajomość języka angielskiego lub języka francuskiego w mowie i piśmie - wymóg konieczny,
  • Znajomość przepisów i regulacji prawnych z zakresu prowadzenia placówki medycznej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu placówkami medycznymi
  • Doświadczenie w budowaniu strategii rozwoju firmy i udział w otwieraniu kolejnych filii,
  • Efektywne zarządzanie kosztami,
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia,
  • Umiejętność szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach,
  • Umiejętność budowanie pozytywnych relacji z personelem oraz klientami,
  • Oczekujemyosoby decyzyjnej, będącej siłą napędową, posiadającej umiejętność organizowania, kierowania i wspierania zespołu. Otwartość na innych, zaangażowanie, samodzielność, skuteczność, kreatywność będą cechami niezbędnymi do osiągnięcia sukcesu na tym stanowisku.

Oferujemy

  • Zatrudnieniew pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwośćwyboru formy zatrudnienia,
  • Interesującai pełną wyzwań pracę,
  • Współpracęz wykwalifikowanym zespołem,
  • Dużąsamodzielność i możliwość wdrażania własnych projektów rozwijających całą sieć w Polsce,
  • Podróżesłużbowe na terenie Polski i Europy,
  • Możliwośćprzystąpienia do pakietu benefitów, system premiowy oraz niezbędne narzędzia pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page