Dyrektor Oddziału

PKP SA

Kraków, małopolskie

PKP SA

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I GŁÓWNE ZADANIA:

  • planowanie, organizowanie i bieżące kontrolowanie realizacji zadań powierzonych Oddziałowi
  • kierowanie rozproszonym zespołem pracowników
  • współpraca z organami administracji rządowej i samorządowej, innymi jednostkami organizacyjnymi PKP S.A., Spółkami Grupy PKP S.A. oraz z innymi podmiotami w zakresie wynikającym
    z działalności Oddziału
  • organizacja oraz prowadzenie racjonalnej i ekonomicznie uzasadnionej gospodarki nieruchomościami w Oddziale
  • obrót nieruchomościami, w tym organizacja i prowadzenie sprzedaży nieruchomości, oddawanie
    do odpłatnego korzystania w najem lub dzierżawę na podstawie umów prawa cywilnego, nieodpłatne przekazywanie mienia zbędnego, w tym nieruchomości w trybie i na zasadach określonych obowiązującymi przepisami prawa i przepisami wewnętrznymi Spółki
  • organizacja i prowadzenie przetargów na sprzedaż mienia oraz najem i dzierżawę nieruchomości
    (w tym gruntów, budynków, budowli i urządzeń) zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
    i przepisami wewnętrznymi Spółki
  • najem i dzierżawa nieruchomości i innych składników mienia spółkom Grupy PKP, z zastrzeżeniem przestrzegania przepisów wewnętrznych Spółki
  • organizacja i prowadzenie gospodarki mieszkaniowej w Oddziale
  • współpraca z innymi komórkami Spółki w zakresie realizacji inwestycji
  • aktywny udział w negocjacjach zmierzających do zbycia/ dzierżawy nieruchomości
  • nadzór i koordynacja nad prowadzonymi projektami

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe: zarządzanie nieruchomościami będzie dodatkowym atutem
  • minimum 5 lat stażu pracy, w tym 3 lata na stanowisku związanym z kierowaniem zespołem
  • znajomość zagadnień związanych z nieruchomościami
  • doświadczenia oraz wiedzy z zakresu zarządzania i organizacji pracy zespołu
  • umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami oraz zespołem

OCZEKUJEMY:

  • samodzielności i kreatywności w działaniu, konsekwencji w realizacji zadań
  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności analitycznych i negocjacyjnych
  • umiejętności analizy stanu prawnego nieruchomości
  • znajomości prawa i procedur w zakresie procesu inwestycyjnego
  • zdolności myślenia strategicznego i koncepcyjnego
  • bardzo dobra organizacji pracy własnej
  • dyspozycyjności, zaangażowania, lojalności i uczciwości

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej renomie i pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
za pomocą przycisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Informujemy, że potwierdzeniem przyjęcia Państwa aplikacji jest otrzymanie maila zwrotnego.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.