Dyrektor logistyki i planowania produkcji

Hays Poland

Dzierzoniów, dolnośląskie

Hays Poland

Dzierzoniów
Dzierzoniów
NR REF.: 1146094

Obowiązki:
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw, w tym planowanie, logistyka i zaopatrzenie
  • Koordynacja zadań podległego zespołu specjalistów
  • Realizacja projektów/optymalizacja procesów w związku z nową linią produkcyjną
  • Optymalizacja przepływu oraz optymalizacja zarządzania zapasami, procesów ERP, systemów planowania i prognoz
  • Kierowanie oraz współpraca w globalnym łańcuchu dostaw
  • Współpraca w zakresie łańcucha dostaw, produkcji i sprzedaży w na rynkach zagranicznych

Kluczowe zadania:
  • Odpowiedzialność za planowanie główne, planowanie sprzedaży oraz planowanie operacyjne
  • Odpowiedzialność za operacyjne planowanie zasobów i zapasów niezbędnych do optymalnego funkcjonowania obszaru produkcyjnego
  • Planowanie i nadzorowanie poziomu zapasów na każdym etapie procesu
  • Bieżąca współpraca z działami sprzedaży, produkcji i łańcucha dostaw
  • Odpowiedzialność za inicjowanie i zarządzanie projektami wielofunkcyjnymi w zakresie optymalizacji planowania, procesu produkcyjnego, prognozowania, optymalizacji przepływu i optymalizacji zarządzania zapasami

Oczekiwania:
  • Min. 5 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, w branży produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość systemów planowania ERP (mile widziany Infor M3)
  • Szerokie doświadczenie w prognozowaniu i S&OP
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość Excel i/oraz SQL
  • Doświadczenie w zarządzaniu wielofunkcyjnymi projektami optymalizacyjnymi
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Rozwinięte kompetencje społeczne i przywódcze oraz umiejętności komunikacyjne
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych, umiejętność radzenia sobie z wysokim stopniem złożoności i podejście biznesowe
  • Umiejętność pracy na poziomie operacyjnym, taktycznym i częściowo strategicznym

Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość uczestnictwa w dużym, nowym projektu inwestycyjno-produkcyjnym i możliwość decyzyjności w nowej strukturze Działu Łańcucha Dostaw
  • Ciekawe wyzwania zawodowe w ramach łańcucha dostaw i duże możliwości rozwoju
  • Pracę w środowisku międzynarodowym (część globalnego zespołu łańcucha dostaw)
  • Praca w przyjaznej atmosferze i pełne wdrożenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy