Opis stanowiska pracy

- Nawiązywanie kontaktów handlowych i stałych relacji biznesowych z klientami

- Zdobywanie nowych kontraktów w tematyce Nowoczesnych ogrodzeń Premium

- Stworzenie siatki współpracy z architektami krajobrazu i biurami projektowymi

 - Stworzenie siatki współpracy z deweloperami w regionie

- Negocjowanie warunków współpracy

- Realizacja zadań handlowych zgodnie ze strategią firmy

- Monitorowanie trendów rynkowych w branży ogrodzeniowej oraz stała współpraca z architektami i biurami projektowymi

- Reprezentowanie firmy wobec Inwestorów i innych organizacji

- Ścisła współpraca z działem produkcji firmy

- Realizacja założonych celów

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (preferowane o profilu budowlanym)

- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży budowlanej / architektury krajobrazu

- Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

- Nastawienie na realizację celów i umiejętność podejmowania decyzji

- Mile widziane doświadczenie we współpracy z architektami i biurami projektowymi z branży

 -Dobra znajomość języka angielskiego

- Prawo jazdy kat. B-

- Gotowość do podróży służbowych w obrębie województwa

Pracodawca oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Atrakcyjne wynagrodzenia oraz system premiowy

Praca w stale rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

Firma jest producentem i dostawcą Nowoczesnych Systemów Ogrodzeń. Zapewn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
Premia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca