Dyrektor Handlowy (m/k)

Trenkwalder

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska
Obowiązki:
  • odpowiedzialność za tworzenie i nadzorowanie realizacji strategii sprzedaży eksportowej - branża retail, handel wielopowierzchniowy DIY oraz dystrybutorzy,
  • odpowiedzialność za realizację i tworzenie budżetów sprzedażowych i marżowych,
  • rozwój i zarządzanie lokalnym zespołem sprzedażowym na rynku niemieckim,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi firmy,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • negocjacje handlowe z kluczowymi klientami,
  • współpraca z działem marketingu,
  • monitorowanie i analiza rynku.

Wymagania:
  • min. 3-5-letnie udokumentowane doświadczenie w eksporcie na rynki niemieckojęzyczne,
  • potwierdzone sukcesami doświadczenie w branży retail lub sieci DIY na rynku niemieckim,
  • potwierdzone sukcesami doświadczenie w prowadzeniu biznesu na rynku niemieckim - branża artykułów budowlanych, wykończenia wnętrz,
  • doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii biznesowych związanych z wprowadzeniem nowych produktów do oferty,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane: marketingowe, handlowe, techniczne),
  • doświadczenie w kształtowaniu polityki dystrybucji na rynkach międzynarodowych,
  • biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1/C2),
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • zgoda i gotowość do częstych podróży służbowych do Niemiec.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menedżerski,
  • narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy,
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy