Dyrektor Finansowy

Fitness Platinium

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej oraz wspomaganie procesów decyzyjnych
  • nadzór nad pracą działu finansowo-księgowego grupy spółek
  • opracowywanie analiz, przygotowywanie modeli biznesowych dotyczących projektów inwestycyjnych, pozyskiwanie środków i finansowania, ocena ryzyka finansowego inwestycji
  • przygotowywanie cyklicznych raportów zarządczych oraz analiz finansowych, proponowanie optymalizacji i usprawnień
  • tworzenie i utrzymanie wewnętrznych standardów i procedur zgodnych z wymogami firmy w zakresie sprawozdawczości, controllingu, budżetowania, przepływów gotówkowych
  • odpowiedzialność za płynność finansową
  • nadzór i koordynacja przygotowania budżetu finansowego i kontrola jego zgodności z planem finansowym
  • zarządzanie ryzykiem finansowym i podatkowym
  • optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego
  • uczestnictwo w badaniu sprawozdań finansowych
  • inicjowanie działań mających na celu poprawę rentowności.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pozapłacowe świadczenia pracownicze
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole współpracowników.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu finansami, planowaniu finansowym, sprawozdawczości zarządczej, analizie ekonomiczno-finansowej, budżetowaniu, zarządzaniu kosztami
  • bardzo dobra znajomość UoR oraz prawa podatkowego
  • doświadczenie w kierowaniu pracownikami i organizacji pracy zespołu
  • odpowiedzialność i inicjatywa w podejmowaniu zadań
  • umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia, estymacji wyników oraz oceny projektów inwestycyjnych
  • umiejętność partnerskiej współpracy z pozostałymi działami firmy.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa