Dyrektor Finansowy (m/k)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta: spółki międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się w Polsce szukamy obecnie kandydatki/ta na stanowisko Dyrektora Finansowego. Lokalizacja Śląsk.

Informacje o kliencie

Szukamy kandydatki/ta z doświadczeniem w negocjacjach z Klientami, pozyskiwaniem finansowania, szukaniem optymalizacji kosztowych, doskonałymi umiejętnościami managerskimi.

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Zarządzającym w zakresie zarządzania finansami organizacji i wspierania podejmowania decyzji strategicznych i operacyjnych
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie budżetów rocznych oraz planów finansowych i ich aktualizacji
  • Bieżąca kontrola i analiza sytuacji finansowej spółki wraz z rekomendowaniem możliwych rozwiązań, w tym współpraca z liderami wszystkich działów operacyjnych spółki
  • Terminowe dostarczanie raportów finansowych na potrzeby zarządu oraz grupy
  • Zarządzenie płynnością finansową przedsiębiorstwa, współpraca z instytucjami finansującymi, pozyskiwanie finansowania i obsługa już istniejącego
  • Zarządzanie kilku osobowym zespołem

Profil kandydata

  • 7 lat doświadczenia zawodowego w finansach międzynarodowych firmach
  • Doświadczenie w projektach międzynarodowych i/lub doświadczenie międzynarodowe będzie atutem
  • Sukcesy we wspieraniu strategicznego i operacyjnego rozwoju przedsiębiorstw - partner biznesowy biorący odpowiedzialność za działalność i wyniki firmy
  • Doświadczenie w firmach zajmujących się realizacją projektów inwestycyjnych (np. infrastruktura, nieruchomości, energia)
  • Doświadczenie w negocjacjach z Klientami, bankami i obsłudze finansowania zewnętrznego
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu księgowości, finansów, podatków oraz raportowania
  • Umiejętność komunikacji i przekonywania do swoich racji oraz zarządzania zespołem
  • Doświadczenie w transakcjach M&A będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Nasz Klient oferuje rynkowe wynagrodzenie, samochód służbowy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page