Dyrektor Finansowy (m/k)

Katowice, śląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta: spółki międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się w Polsce szukamy obecnie kandydatki/ta na stanowisko Dyrektora Finansowego. Lokalizacja Śląsk.

Informacje o kliencie

Szukamy kandydatki/ta z doświadczeniem w negocjacjach z Klientami, pozyskiwaniem finansowania, szukaniem optymalizacji kosztowych, doskonałymi umiejętnościami managerskimi.

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Zarządzającym w zakresie zarządzania finansami organizacji i wspierania podejmowania decyzji strategicznych i operacyjnych
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie budżetów rocznych oraz planów finansowych i ich aktualizacji
  • Bieżąca kontrola i analiza sytuacji finansowej spółki wraz z rekomendowaniem możliwych rozwiązań, w tym współpraca z liderami wszystkich działów operacyjnych spółki
  • Terminowe dostarczanie raportów finansowych na potrzeby zarządu oraz grupy
  • Zarządzenie płynnością finansową przedsiębiorstwa, współpraca z instytucjami finansującymi, pozyskiwanie finansowania i obsługa już istniejącego
  • Zarządzanie kilku osobowym zespołem

Profil kandydata

  • 7 lat doświadczenia zawodowego w finansach międzynarodowych firmach
  • Doświadczenie w projektach międzynarodowych i/lub doświadczenie międzynarodowe będzie atutem
  • Sukcesy we wspieraniu strategicznego i operacyjnego rozwoju przedsiębiorstw - partner biznesowy biorący odpowiedzialność za działalność i wyniki firmy
  • Doświadczenie w firmach zajmujących się realizacją projektów inwestycyjnych (np. infrastruktura, nieruchomości, energia)
  • Doświadczenie w negocjacjach z Klientami, bankami i obsłudze finansowania zewnętrznego
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu księgowości, finansów, podatków oraz raportowania
  • Umiejętność komunikacji i przekonywania do swoich racji oraz zarządzania zespołem
  • Doświadczenie w transakcjach M&A będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Nasz Klient oferuje rynkowe wynagrodzenie, samochód służbowy.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse