Dyrektor Finansowy - Główny Księgowy

PRO DOMO INVESTMENT Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Doświadczona Spółka deweloperska zatrudni pracownika na stanowisku Dyrektora Finansowego - Głównego Księgowego.

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Kształtowanie strategii finansowej oraz nadzór nad jej realizacją, planowanie i realizacja budżetu rocznego oraz długoterminowych planów finansowych projektów i Spółki;
  • Nadzór nad sprawozdawczością finansową, podatkami oraz płynnością finansową projektów i Spółki , odpowiedzialność za kontrolę wewnętrzną;
  • Współodpowiedzialność za efektywne zarządzanie organizacją, antycypowanie ryzyka biznesowego oraz finansowego;
  • Odpowiedzialność za wsparcie planowania oraz kontrolę sprzedaży i efektywności wskaźników finansowych;
  • Ocena projektów inwestycyjnych oraz udział w akwizycjach;
  • Nadzór nad pracą podległych zespołów finansowo - księgowych, 10+ osób;
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w tym audytorami, bankami i innymi instytucjami finansowym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • praktyka w zawodzie min. 5 lat
  • biegła znajomość problematyki obrotu finansowego
  • znajomość rynków finansowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

DOŚWIADCZONA SPÓŁKA DEWELOPERSKA

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja