Dyrektor ds. realizacji inwestycji (farmy wiatrowe)

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie procesami inwestycyjnymi farm fotowoltaicznych, a także za sprawowanie funkcji nadzoru wykonawczego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest spółka z sektora energetyki odnawialnej zajmująca się dostarczaniem kompleksowych usług z zakresu instalacji OZE.

Opis stanowiska

  • Całościowe zarządzanie procesami inwestycyjnymi farm fotowoltaicznych
  • Zarządzanie projektami oraz sprawowanie funkcji nadzoru wykonawczego nad pracownikami oraz podwykonawcami firmy
  • Pełnienie nadzoru nad prowadzeniem dokumentacji projektów
  • Planowanie, koordynacja oraz pełnienie nadzoru nad realizacją projektów
  • Organizacja prac projektowych oraz budowlanych
  • Negocjowanie warunków i przygotowanie umów
  • Zarządzanie zespołem pracowników działu
  • Reprezentowanie spółki oraz współpraca bezpośrednio z Zarządem Firmy

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie techniczno - handlowe w samodzielnie realizowanych projektach
  • Umiejętność kosztorysowania, czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • Znajomość podstawowych przepisów budowlanych
  • Doskonale rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz mocne doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem
  • Doskonała organizacja pracy własnej i zespołu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE
  • Praca z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem
  • Realny wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna oraz karta Multisport)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page