Drukarz offsetowy (k/m)

Trenkwalder

Kłodzko, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kłodzko

Obowiązki:
- obsługa maszyn do druku offsetowego,
- nadzór nad całością procesu drukowania,
- utrzymanie czystości i właściwego stanu technicznego maszyn,
- terminowa realizacja zleceń,
- przestrzeganie ustalonych standardów jakości druku,
- optymalizacja procesów wytwarzania i strat produkcyjnych.

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość obsługi offsetowych maszyn drukujących,
- podstawowe zdolności mechaniczne,
- dyspozycyjność,
- chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,
- dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
- miejsce pracy: okolice Kłodzka,
- zatrudnienie na podstawie umowy o prace bezpośrednio z naszym klientem,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- stabilną, ciekawą pracę w dynamicznym środowisku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy