Dostawca w restauracji LoveMe w Milnówku.

Smart

Milanówek, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dostawca zamówień do klientów oraz zaopatrzenia do restauracji.

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, pracę w młodym zespole, to ogłoszenie jest dla Ciebie. Szukamy kontaktowej i pełnej entuzjazmu osoby na stanowisko dostawcy w naszej firmie.

W restauracji tworzymy atmosferę, w kórej aż chce się pracować. Mamy wspaniały zespół ludzi, z którymi można o wszyskim porozmawiać. To prawdziwy tygiel łączący ludzi o przeróżnych pasjach, zainteresowaniach jak wielbiciele zdrowej żywności, muzyki, książki ale przede wszystkim profesjonaliści w kuchni i w pracy.

Naszą mocną stroną jest jakość oraz atmosfera w pracy.

Jeśli chcesz stać się członkiem naszego zespołu sprawdź naszą propozycję...

Wymagania:

-otwartość w kontaktach z ludźmi,

-łatwość nawiązywania pozytywnych relacji z innymi ludźmi, często przez telefon,

-pełne zaangażowanie w pracy w godz. 11.00-22.00, w zależności od zamówień,

-prawo jazdy kat. B,

-posiadanie samochodu którym świadczone byłyby dostawy/zaopatrzenia, lub gotowość kożystania z firmowego skutera,

-poczucie humoru ;)

Zakres obowiązków:

-realizacja zamówień od klientów (istnieje możliwość czekania na zamówienia w domu, bądź poza lokalem),

-zaopatrzenie restauracji w drobne bieżące zakupy (przeważnie na początku zmiany),

Oferowane warunki:

-świetna atmosfera pracy w młodym zespole,

-elastyczne godz. pracy (system zmianowy),

-możliwości rozwoju, migracji na inne stanowiska w restauracji (szkolenia na koszt restauracji),

-wynagrodzenie początkowe od 100 zł netto dziennie (system prowizyjny - im więcej pracy tym wyższa stawka), plus ewentualny dodatek za kożystanie z własnego samochosu,

-forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub umowa o pracę.

Wyślij nam swoje CV i kilka zdań o sobie.

Prezentacja firmy

Smart Sushi, Yoko Crepe oraz LoveMe Pizza - restauracje działają ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
100PLN - 250PLN / Daily (Brutto)
Premie, dodatki:
od ilości dostaw
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia