Doradca w Zespole Koordynacji i Wsparcia Opiekunów

Kraków, małopolskie

Grupa ATERIMA_

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Wsparcie zespołu w zakresie bieżących działań związanych z pobytem opiekunów w Niemczech
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z Opiekunami osób starszych: udzielanie informacji, diagnozowanie problemu i definiowanie potrzeb
  • Udzielanie Opiekunom wskazówek i informacji
  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów Opiekunów oraz podejmowanie odpowiednich kroków celem rozwiązania sytuacji
  • Bycie bezpośrednim kontaktem dla Opiekuna w danej sytuacji: odpowiedzialność za przyjęcie, rozwiązanie problemu i przekazanie informacji Opiekunowi
  • Budowanie motywacji i zaangażowania Opiekunów
  • Udział w projektach szkoleniowych i rozwojowych dla Opiekunów

  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności społeczne: nawiązywanie relacji,aktywne słuchanie,asertywność,empatia
  • Chęć niesienia pomocy innym jest dla Ciebie ważna
  • Dostrzegasz różne możliwości i potrafisz je dobrze wykorzystać
  • Jesteś osobą, która lubi działać efektywnie i zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie
  • Swoboda w radzeniu sobie z niejasnościami to dla Ciebie pozytywne wyzwanie
  • Lubisz pracować pod presją potrzeby szybkiej reakcji w zmieniających się warunkach
  • Doskonale organizujesz swoją pracę
  • Chcesz pracować w organizacji, która pozwala na samodzielność działania i docenia zaangażowanie
  • Masz wykształcenie w zakresie pedagogiki, resocjalizacji, psychologii lub podobnym,
  • Mile widziana wiedza z zakresu chorób demencyjnych i/lub opieki nad osobami starszymi

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Pracę, która naprawdę ma sens
  • Atrakcyjne warunki: wynagrodzenie, które cyklicznie rośnie wraz z twoimi kompetencjami
  • Kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy i rozwijające kompetencje
  • Zgrany zespół, który wspólnie działa na rzecz realizacji celów
  • Przełożonego, który zawsze znajdzie dla ciebie czas i będzie dbał o twój rozwój w firmie
  • Pracę w firmie, gdzie pracownik naprawdę jest ważny i ma wpływ na swoją pracę
  • Łatwy dojazd do naszego biura (Centrum Biurowe Bonarka) i darmowy parking oraz inne benefity (pakiet medyczny, karta multisport)
  • Coroczny zjazd firmowy na łonie natury

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting