Doradca Techniczny - rekrutacja online

Kraków, małopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • praca w terenie (wizyty u klientów - 80% czasu pracy, region działania: woj. małopolskie))
  • realizacja założonych planów sprzedaży w obszarze działania
  • analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości i kanałów sprzedaży
  • organizacja rynku odbiorców, nawiązywanie i utrzymywanie więzi z klientami
  • prowadzenie transakcji handlowych, przygotowywanie ofert, negocjacje z kontrahentami
  • doradztwo techniczne
  • kompleksowa obsługa klientów
  • utrzymywanie kontaktu z dostawcami
  • współpraca z Inżynierami sprzedaży i pracownikami biur

Profil Kandydata - kogo szukamy:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe techniczne); automatyka, mechanika, elektrotechnika
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • obsługa komputera: znajomość programów MS Office
  • prawo jazdy: prawo jazdy kategorii B

Nasz Klient oferuje:

  • komputer; telefon komórkowy; samochód służbowy (Skoda Octavia)
  • dostęp do wiedzy i szkoleń - możliwość rozwoju kompetencji
  • szkolenia wprowadzające do stanowiska
  • wyjazdy integracyjne
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • rabaty na produkty firmy (pracodawcy)
  • możliwość pracy zdalnej
  • kultura niekorporacyjna
  • pakiet medyczny dodatkowe benefity (karta Multisport, opieka medyczna)
  • dopłaty do wypoczynku wakacyjnego

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Automatyka , Praca Inżynieria , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi