Doradca techniczny / Przedstawiciel handlowy

TAF

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem branży Odnawialnych Źródeł Energii, dla naszego Klienta, firmy World Energy, poszukujemy osób z doświadczeniem oraz wysokimi umiejętnościami sprzedażowymi, zarówno w sektorze B2B jak i B2C. Oferujemy bardzo dogodne i przejrzyste warunki pracy oparte o wysokie wynagrodzenie podstawowe, premię, a także prowizję sprzedażową, której wysokość jest uzależniona od zaproponowanych Klientowi warunków. Zapewniamy kompleksowy i profesjonalny program szkoleń, którego odbycie zostaje potwierdzone certyfikatem renomowanej instytucji naukowej specjalizującej się w dziedzinie OZE, a z którą to firma World Energy ściśle współpracuje.

Doświadczenie i renoma firmy, a także podejmowane przez nią inicjatywy społeczne mające na celu propagowanie energetyki odnawialnej, oferują szerokie spektrum argumentów, pozwalających w klarowny sposób przedstawić kontrahentowi opłacalność przedsięwzięcia oraz wiarygodność firmy jako wykonawcy.

Ścisła współpraca z renomowanymi uczelniami oraz instytucjami specjalizującymi się w kształceniu z tematyki OZE zapewnia wiedzę niezbędną w tej branży. Żadna z firm konkurencyjnych nie posiada tak rozwiniętego zaplecza naukowego, które pozwala osiągnąć maksymalny poziom sprawności wykonywanych przez firmę World Energy instalacji, co w konsekwencji gwarantuje Klientom najwyższą stopę zwrotu z inwestycji. Dodatkowo pracownikom firmy proponowane jest uczestnictwo w prowadzonych przez firmę programach badawczych, co daje im wiele dodatkowych korzyści, a także zapewnia rozwój osobisty.

Oferujemy:
• sprzedaż wysokiej klasy instalacji fotowoltaicznych, wiodących światowych producentów,
• pełną gamę produktów z zakresu energetyki odnawialnej,
• konkurencyjne ceny urządzeń osiągnięte dzięki długoletniej współpracy z renomowanymi dostawcami,
• pełne wsparcie szkoleniowe, marketingowe, techniczne oraz sprzedażowe,
• umowa z nami nie wiąże się z zakazem konkurencji, pomagamy także rozwiązać takową umowę z obecnym pracodawcą,

Prosimy o dopisanie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Wymagania

• min. 3 lata doświadczenia zawodowego w aktywnej sprzedaży dla klienta biznesowego
• min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
• wysokich umiejętności sprzedażowych,
• wysokiej motywacji w działaniu oraz ukierunkowania na sukces
• rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz kultury osobistej
• zaangażowania i uczciwości w podejmowanych działaniach,
• własnego samochodu (okres próbny)

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa - www.1843.pl Nowy Początek / Agencja Kreatywna oferuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 25 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management