Doradca techniczno-handlowy

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla międzynarodwej firmy, lidera w branży budowalnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowyMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Rozwój biznesu poprzez kompleksowe zarządzanie powierzonym rynkiem od fazy projektowania poprzez negocjowanie kontraktów, sprzedaż, nadzór nad realizacją projektu,
  • Współudział w rozwoju produktów, poprzez dostarczanie informacji o stopniu zadowolenia klienta z zawartych transakcji dot. usług produktowo – montażowych,
  • Analiza trendów rynkowych oraz produktowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym- warunek konieczny,
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w segmencie sprzedaży materiałów budowlanych, B2B w branży budowalnej- warunek konieczny,
  • Osobowość pozwalająca, na efektywną komunikację w wysoce konkurencyjnym środowisku biznesowym z kontrahentami, klientami oraz partnerami biznesowymi,
  • Otwartość, kreatywność, zdolności analityczne, bardzo dobra współpraca w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym- mile widziane.

Oferujemy pracę:

  • W mocnej, stabilnej organizacji stawiającej wysokie cele rozwojowe w aspekcie biznesowym jak i osobistym,
  • Z najlepszymi ludźmi z branży, tworząc innowacyjne produkty oraz ponadprzeciętną jakość,
  • W zgranym zespole, stawiając na długoterminową współpracę, wzajemny szacunek oraz zrozumienie,
  • Umożliwiającą podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.