Doradca techniczno-handlowy w branży fotowoltaicznej

Asistwork Sp z o.o.

Krosno Odrzańskie, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne: aktywne słuchanie, inicjatywa w rozmowie, badanie potrzeb, otwartość
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta w branży fotowoltaicznej, telekomunikacyjnej, energetycznej
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • rzetelne wdrożenie na stanowisku i szkolenia produktowe z zakresu fotowoltaiki
  • długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • podstawę w wysokości 5000 zł netto i system prowizyjny
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00
  • przyjazną atmosferę pracy: cykliczne spotkania integracyjne, brak dress codu
  • rozwój zawodowy u dostawcy paneli fotowoltaicznych, falowników i baterii na rynki europejskie
  • komfortowe warunki pracy, w centrum Krosna Odrzańskiego, z dostępem do miejsc parkingowych
  • niezbędne narzędzia do pracy i materiały reklamowe, wsparcie pracowników działu projektowego i marketingu na każdym etapie zatrudnienia​

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy