Doradca techniczno-handlowy (sprzedaż krat pomostowych)

Meiser Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Meiser Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ogólny zakres obowiązków:

  • obsługa rynku wschodniego: Rosja, Litwa, Łotwa i Estonia
  • obsługa rynku polskiego
  • poszukiwanie nowych kontaktów handlowych i podtrzymywanie już istniejących
  • kontakty bezpośrednie (wizyty u klientów krajowych)
  • aktywne prowadzenie korespondencji z Kontrahentami
  • przygotowywanie ofert i nadzór nad ich realizacją
  • prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka rosyjskiego (w mowie i w piśmie)
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Szczegóły pod numerem telefonu: 33 815 65 25

CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku "Aplikuj" z dopiskiem stanowiska pracy.

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu: doradca techniczno-handlowy, doradca techniczny, doradca handlowy, doradca, handlowiec, sprzedaż, sprzedawca, technik, asystent klienta, kraty pomostowe, rosyjski, Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Call Center / Telemarketing