Doradca Techniczno-Handlowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, producenta specjalistycznych materiałów dla przemysłu ciężkiego, poszukujemy Kandydata na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego, dedykowanego do współpracy z kluczowymi klientami z sektora wapienniczego, cementowego oraz odlewniczego.

Doradca Techniczno-HandlowyMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów do współpracy oraz rozwijanie relacji z obecnymi partnerami;
  • Realizacja indywidualnego budżetu sprzedażowego;
  • Dostarczanie Klientom rozwiązań technicznych zgodnie z ich potrzebami;
  • Proponowanie nowych technologii lub ulepszeń do obecnych;
  • Zarządzanie i koordynacja nad dokumentacją: oferty, umowy handlowe, prezentacje, raporty i zestawienia;
  • Kontrola nad terminowym płaceniem faktur;
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi;
  • Budowanie i dbanie o rozwój marki w branży.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku handlowym w branży technicznej;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (hutnictwo, odlewnictwo, materiałoznawstwo);
  • Doświadczenie w branży oraz sprzedaży produktów lub usług do przemysłu cementowego, wapienniczego, odlewniczego będzie atutem;
  • Znajomość czytania rysunku technicznego i innej dokumentacji technicznej;
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz rozmów handlowych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej;
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu Office (Excel, Power Point, Word);
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia oraz system bonusowy;
  • Dofinansowanie karty multisport, opieka medyczna, kursy i szkolenia;
  • Pakiet socjalny;
  • Koleżeńską atmosferę w pracy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.