MH Maciej Huens
Poszukuję osoby do Placówki Partnerskiej Banku Zachodniego WBK na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalna sprzedaż produktów i usług bankowych,
  • realizacja celów sprzedażowych zgodnie ze standardami Banku,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami,
  • wysoka jakość sprzedaży i obsługi klientów,
  • rzetelna obsługa operacji i transakcji gotówkowych w oddziale,
  • aktywny marketing w celu identyfikacji i pozyskiwania nowych klientów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku na lokalnym rynku,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie obowiązujących w Placówce Partnerskiej
  • przepisów i regulacji prawnych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych nie jest warunkiem koniecznym
  • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku,
  • aktywność w pozyskiwaniu klientów,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długofalowych relacji z klientami,
  • orientacja na osiąganie wyników i wysoka motywacja do pracy,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

  • atrakcyjny system motywacyjny,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • pracę w miłej atmosferze