Doradca Klienta

InPoint

Kraków, małopolskie

InPoint
INPOINT Agencja PKO Banku Polskiego poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Wymiar etatu: 1/1

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony/nieokreślony

Termin zgłoszeń: 15.12.2017

Główne zadania:

  • kompleksowa obsługa klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • pozyskiwanie klientów oraz zapewnianie efektywnej sprzedaży oferowanych produktów
  • realizacja transakcji zlecanych przez klientów
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klientów
  • prowadzenie ewidencji realizowanych operacji w odpowiednich systemach informatycznych

Oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia
  • komunikatywności, otwartości, dążenia do wyznaczonych celów
  • umiejętności sprzedaży i budowania trwałych relacji z klientami
  • realizacji celów sprzedażowych
  • chęci poszerzania wiedzy
  • zdecydowania w każdym podjętym działaniu

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • premię uznaniową oraz sprzedażową
  • możliwość poszerzenia horyzontów myślowych
Dołącz do nas lub poleć nas swoim znajomym