Doradca Klienta w salonie optycznym

Ziko Apteka Sp z.o o

Kraków, małopolskie

Dobro Naszych Pacjentów jest dla Nas najważniejsze. Od 2005 roku dokładamy wszelkich starań, aby w codziennej pracy dbać o zdrowie osób odwiedzających nasze apteki. Dzięki temu cieszymy się ich zaufaniem. ZIKO to rozpoznawalna marka – gwarant profesjonalizmu i troski o Pacjenta.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta, zgodna z przyjętymi standardami firmy
  • Udział w akcjach marketingowych i reklamowych
  • Dbałość o ekspozycję
  • Współodpowiedzialność za stan magazynowy

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy związanej z bezpośrednią obsługa Klienta (mile widziane doświadczenie w branży optycznej)
  • Min. średnie wykształcenie
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z Klientami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Pozytywne nastawienie
Naszym Pracownikom zapewniamy:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.