Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta, zgodna z przyjętymi standardami firmy
  • Udział w akcjach marketingowych i reklamowych
  • Dbałość o ekspozycję
  • Współodpowiedzialność za stan magazynowy

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy związanej z bezpośrednią obsługa Klienta (mile widziane doświadczenie w branży optycznej)
  • Min. średnie wykształcenie
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z Klientami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Pozytywne nastawienie

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijająca się sieć aptek.

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia , Praca Obsługa klienta