Doradca Klienta - Specjalista ds. sprzedaży usług telekomunikacyjnych

ISTS Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • bezpośrednia obsługa klienta w biurze obsługi
  • kompleksowa obsługa telefoniczna, mailowa
  • rozwiązywanie problemów - IT help desk dla klienta
  • doradztwo w zakresie produktu
  • sprzedaż usług (Internetu, Telewizji, Telefonii)
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • praca w systemach wewnętrznych firmy
  • porządzanie dokumentacji w tym przygotowywanie zamówień i umów

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń towarzyszących
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość technik sprzedaży i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną Krakowską firmą telekomunikacyjną świadczącą usługi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie uzależnione od efektow pracy ,ubezpieczenie grupowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi