Doradca klienta - Projektant Mebli na wymiar

EMMI KUCHNIE I WNĘTRZA ARTUR MELICH

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

EMMI kuchnie i wnętrza oferuje swoim Klientom wszelkiego rodzaju meble na wymiar, które łączą w sobie tak istotne cechy, jak funkcjonalność, niepowtarzalność i nowatorstwo, które składają się na końcowy efekt w postaci prestiżowego wnętrza. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy w salonie firmowym w Grodzisku Mazowieckim na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa Klientów firmy
  • prezentacja oferty i produktów firmy
  •  opracowanie projektów aranżacji wnętrz kuchennych i innych pomieszczeń - wykonywanie wstępnych inwentaryzacji pomieszczeń u Klientów
  • wykonywanie aranżacji wnętrza we współpracy z Klientem w zakresie zabudów meblowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • prowadzenie negocjacji handlowych i nadzór nad całym procesem realizacji zamówień
  • doradztwo w zakresie doboru materiałów
  • realizacja planów sprzedażowych wraz z raportowaniem
  • nadzorowanie ekspozycji zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • umiejętności budowania i utrzymania relacji z Klientami
  • umiejętności negocjacyjnych i sprzedażowych
  • dobrej organizacja pracy komunikatywności, otwartości, sumienności i lojalności
  • zaangażowania i samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętności współpracy w zespole
  • poczucia estetyki oraz znajomości aktualnych trendów w designie
  • doświadczenia w sprzedaży i/lub projektowaniu oraz ukierunkowaniu na rezultaty
  • wykształcenia min. średnie (mile widziane wykształcenie związane z projektowaniem wnętrz)
  • obsługi komputera i praktycznej znajomości programów MS Ofiice
  • znajomości programu do projektowania (preferowane Cad Kuchnie/Cad Decor)
  • prawa jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa + prowizje od zrealizowanych projektów)
  • świetną atmosferę pracy
  • elastyczny czas pracy (po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej)
  •  możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, szkolenia
  •  niezbędne narzędzia do pracy
  • nowoczesne biuro w Grodzisku Mazowieckim
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i uczestnictwie w ciekawych projektach

Prezentacja firmy

Firma Emmi Kuchnie i Wnętrza zajmuje się produkcją mebli na wymiar do ku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Obsługa klienta