Bricoman Polska Sp.z.o.o.
Bricoman to obecnie 9 sklepów-składów
budowlano-remontowych
Dołącz do grona 750 Pracowników z pasją na stanowisko:

Doradca Klienta (Dział Płytek)

Miejsce pracy: Warszawa, Wilanów, ul.Europejska 125 (Przystanek Powsinek)
OFERUJEMY:
Bricoman Polska Sp.z.o.o. PRZYJAZNĄ
ATMOSFERĘ
Bricoman Polska Sp.z.o.o. STABILNOŚĆ
ZATRUDNIENIA
Bricoman Polska Sp.z.o.o. MOŻLIWOŚĆ
ROZWOJU

A TAKŻE:

  • umowę o pracę,
  • opiekę medyczną,ubezpieczenie grupowe
  • stabilne zatrudnienie,dobrą atmosferę
  • szkolenia, programy rozwojowe
  • możliwość stania się Ekspertem w obszarze, który Cię interesuje
  • obiady na miejscu w atrakcyjnych cenach
  • dofinansowanie karty Multisport

Oferujemy:

PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ

STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA

MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU

ZADANIA:

  • jest pomocny/a Klientowi,
  • dba by towar zawsze był dostępny na półce
  • czuwa nad dobrym funkcjonowaniem działu

OCZEKIWANIA:

  • chce poznawać branżę
  • posiada umiejętność obsługi komputera (w stopniu podstawowym)
  • praca wiąże się z wysiłkiem fizycznym
  • mile widziane: znajomość produktów z działu płytek
  • uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem