Doradca Klienta ds. Pożyczek pozabankowych cały kraj

Sales Force Group

Warszawa, 02-777, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pozyskiwanie klientów indywidualnych zainteresowanych pożyczkami pozabankowymi
Koordynowanie działań związanych z obsługą klienta
Raportowanie wyników codziennej pracy bezpośredniemu przełożonemu
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Wymagania

Minimum 1 rok doświadczenia w pozyskiwaniu i obsłudze klienta - warunek konieczny
Znajomość technik sprzedaży i negocjacji handlowych
Wytrwałość i zaangażowanie w dążeniu do celu

Oferujemy:

Pracę w nastawionym na sukces zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy (atrakcyjna prowizja )

Praca może być zajęciem dodatkowym

Poszukujemy kandydatów z terenu całego kraju

Nie wymagamy umowy na wyłączność

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji
zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w Warszawie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi