Doradca Klienta Biznesowego

HRK S.A.

Łomianki, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, prężnie rozwijającego się Banku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Klienta BiznesowegoMiejsce pracy: Łomianki

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowsowych w segmencie małych przedsiębiorstw (0-5 mln zł obrotu);
  • Prezentowanie Klientom oferty i udzielanie pomocy w zakresie wyboru produktu najlepiej odpowiadającego ich preferencjom oraz możliwościom;
  • Działania cross-selling i up-selling na przydzielonym portfelu Klientów;
  • Realizacja planów sprzedażowych;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • Przygotowywanie dokumentów i umów.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku zdobyte w bankowości;
  • Znajomość produktów finansowych dedykowanych dla Klientów Biznesowych;
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami;
  • Rzetelna postawa wobec klientów i zespołu, dynamizm i skuteczność w działaniu;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • Wysoki poziom motywacji i wytrwałości w działaniu;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w instytucji finansowej o mocno ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Rynkowe wynagrodzenie zasadnicze wraz z atrakcyjnym systemem premiowym;
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny etc.);
  • Szerokie możliwości rozwoju i dostępu do szkoleń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.