Doradca ds. Projektów Inwestycyjnych

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1168741

Dla naszego Klienta, generalnego przedstawiciela nowoczesnych produktów z zakresu klimatyzacji, poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca ds. Projektów Inwestycyjnych.

Zakres obowiązków:
  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru urządzeń klimatyzacyjnych
  • Aktywne monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji w regionie
  • Pozyskiwanie nowych Klientów: instalatorów, inwestorów, generalnych wykonawców oraz biur projektowych na terenie województwa śląskiego
  • Doradztwo techniczne w zakresie wykorzystania produktów firmy poprzez współpracę z generalnymi wykonawcami, inwestorami, inspektorami nadzoru budowlanego, instalatorami
    oraz biurami projektowymi
  • Wypełnianie działań operacyjnych powierzanych przez przełożonych
  • Negocjacje warunków handlowych, przygotowywanie ofert handlowych
  • Koordynowanie projektów
  • Monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji
  • Realizowanie nałożonych własnych planów sprzedaży
  • Uczestniczenie w szkoleniach produktowych

Wymagania:
  • znajomość branży HVAC-R popartą min. 2-letnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku inwestycyjnego, instalacyjnego
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne o preferowanej specjalizacji klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, ciepłownictwo lub budowa maszyn i urządzeń
  • łatwość w nawiązywaniu relacji z nowymi osobami i klientami
  • znajomość program AUTOCAD
  • prawo jazdy kat. B
  • Elastyczność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Skuteczna komunikacja, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w grupie i samodzielnie
  • Zaangażowanie, pomysłowość
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilna praca w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie (miesięczne premie)
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer)
  • Szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy