Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2017.

Doradca ds.nieruchomości

Kraków, małopolskie

Fiero

Opis stanowiska pracy

Nowo powstający oddział pośrednictwa nieruchomości poszukuje do pracy agentów nieruchomości oraz managera.
Firma posiada 2 oddziały oraz nieruchomości na sprzedaż w Krakowie i Warszawie.
Biuro w Krakowie przy ul. Wrocławskiej.
Do osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należało:
- wyszukiwanie nieruchomości,
- utrzymywanie relacji z Klientami,
- przygotowanie, negocjowanie i podpisywanie umów pośrednictwa,
- wprowadzanie ofert do systemu,
- prezentacja nieruchomości.

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
- dla najlepszych premie, wyjazdy, wakacje,
- szkolenia,
- miłą atmosferę pracy opartą na partnerstwie.

Wymagania

Poszukujemy osób ze "smykałką handlowca", komunikatywnych. Wymagania:
- chętnie osoby z doświadczeniem w branży lub przedstawicieli handlowych,
- komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność,
- dobra organizacja czasu pracy,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość języków obcych,
- profesjonalizm w działaniu i umiejętność organizacji pracy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:... www.fiero-nieruchomosci.pl

Siedziba: ul. Krakowska 33, 32-500 Chrzanów. Zapraszamy do współpracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
1.400,00 zł - 15.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Nieruchomości , Praca Administracja biurowa , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Doradztwo / Konsulting